A MiskolcAngol Nyelvstúdió által szervezett lakossági nyelvtanfolyamok általános feltételei

1.

A Nyelvstúdió vállalja, hogy minőségi nyelvoktatási szolgáltatást biztosít a Tanuló részére az előzetesen, a beiratkozáskor egyeztetett tanfolyami időtartamban, helyszínen, nap(ok)on, időpontban, tudásszinten. A tanfolyam ezen részleteiről a tanuló mindig pontos tájékoztatást kap. Amennyiben a Nyelvistúdió bármely fenti részleten változtatni szeretne, úgy köteles az(oka)t a Tanulóval mielőbb, a tanfolyam megkezdése előtt, de legkésőbb az első órán közölni. Ha a Tanuló számára a változtatás(ok) nem elfogadható(k), úgy a Nyelvstúdió a nem teljesített szolgáltatások ellenértékét maradéktalanul visszatéríti.

2.

A Nyelvistúdió vállalkozik arra, hogy az előre meghirdetett feltételekkel elindítja a tanfolyamot, fenntartja azonban a jogot arra, hogy amennyiben a minimális létszám (6 fő) nem valósúl meg, úgy az alábbi 3 megoldást ajánlja fel a Tanulónak: 1. A tanfolyam kezdő időpontjára egy másik, későbbi dátum kerül kijelölésre, melynek vállalása csakis együttesen történhet és nem kötelező 2. A tandíj a létszám függvényében megemelkedik /erről a Nyelvstúdió árlistát ad ki/ – melynek vállalása csakis együttesen történhet és természetesen nem kötelező. 3. Ha egyik fenti megoldás sem felel meg a Tanulónak, akkor a Nyelvstúdiómaradéktalanul visszafizeti a befizetett tandíjat.

3.

A Nyelvstúdió köteles az órák maradéktalan megtartására, az órák pontos kezdésére és befejezésére. Egy tanóra hossza 45 perc. Óraelmaradás esetén a csoport és a tanár által egyeztetett időpontban kerül sorra a pótóra.

4.

A Tanuló elfogadja a tanfolyam összes részletét /tanfolyami időtartam, helyszín, nap(ok), időpont, tudásszint. Amennyiben a Tanuló változtatni kíván bármely fenti részleten, a Nyelvstúdió – lehetőségeihez mérten – igyekszik költségmentesen megoldani a kérést, de nem garantálja azt.

5.

Az ügyfél kezelési költség levonása után visszakapja a befizetett tandíjat, ha a tanfolyam megkezdéséig visszalép a tanfolyamtól. A kezelési költség mértéke a befizetett tandíj 20%-a, de minimum 20.000.- Ft.

6.

A Tanuló köteles a tandíjat kifizetni a Nyelviskolának függetlenül attól, hogy a tanfolyamot végigjárja-e. A tanfolyam időközbeni befejezése nem jogosítja fel a tanulót a tandíj egészének vagy egy részének a visszakövetelésére. Olyan indokolt esetekben, mint pl. kórház, külföldi utazás, stb. mód van az igénybe nem vett szolgáltatások ellenértékének későbbi felhasználására, vagy a másra átruházására 1 éven belül. Ezt haladéktalanul jelenteni és igazolni kell.

7.

A Nyelvstúdió a Tanuló adatait az adatvédelmi és adatkezelési törvények és jogszabályoknak megfelelően kezeli.

8.

Amennyiben egy esetleges járványügyi helyzetben hozott hatósági intézkedések következményeként a nyelviskola tantermi tanfolyamait fel kell függeszteni, ez esetben a tanfolyam részvevői kérhetik a tanfolyam folytatását távoktatás keretein belül vagy lehetőségük van a tantermi tanfolyamot az intézkedések megszűnése után folytatni, de nincs lehetőségük a fennmaradó tanfolyamrészének pénzben történő kifizetésének követelésére.

9.

Nyelvstúdiónk lehetőséget ad a tanfolyamon részvevő tanulóinknak, hogy igény esetén otthonról,
online vegyenek részt a tanórákon.

10.

A tanfolyam díjának megtérítésére a 100 és 200 órás moduloknál van lehetőség havi részletekben, vagy egy összegben történő befizetésre is. Amennyiben a tanfolyam díja egy összegben kerül befizetésre, úgy a teljes árból 10% kedvezményt biztosítunk.

Az 50 órás modulok esetében a tanfolyam díjának befizetése csak egy összegben lehetséges.

Az angol vagy német alapfokú 50 tanórás modulra jelentkezők esetén, a tanfolyam egy összegben történő befizetése, nem jogosítja  fel a jelentkezőt a 10 százalékos kedvezmény érvényesítésére.

A 100 és 200 órás modulok esetében amennyiben a tanfolyam díjának megfizetése havi részletekben történik, függetlenül az első hónapban megtartandó órák számától, az első havi részlet minimum 60.000.- Ft. Amennyiben az órák száma az első hónapban nem éri el a hirdetésben szereplő óradíj szorzatával együttesen a 60.000.- Ft. akkor a fennmaradó összeg a következő havi részletben kerül jóváírásra. Pl. egy 100 órás angol alapfokú tanfolyam díja 100X1190.- Ft = 119.000.- Ft. első hónap 60.000.- Ft második hónap 20.000.- Ft harmadik hónap 39.000.- Ft. A havi részletet vagy beiratkozáskor vagy adott hónap első oktatási napjáig kell megfizetni.

11.

Magán órás csomagjaink tandíjai, csak egy összegben, előre téríthetőek meg. Azonban az egy összegben történő fizetés nem jogosítja fel a jelentkezőt a 10 %-os kedvezmény igénybevételére. A csomagok felhasználhatósági ideje 3 hónap, előzetesen egyeztetve lemondható a tanóra. 1 tanóra 45 perc.

12.

A weboldalunkon/online leadott jelentkezés, csupán egy elő regisztráció. A tényleges jelentkezés, csak a részletes jelentkezési lap kitöltésével és aláírásával, valamint 20.000 Forint előleg megfizetésével válik elfogadottá.