Nyelviskolánkban a következő idegennyelvek választhatóak:
angol, német, francia

Felsőfokú nyelvoktatás

Felsőfokú tanfolyamunk segítségével a legmagasabb szintű kommunikációra is képes leszel, legyen szó bármilyen témáról. Amennyiben egy konkrét területen, szakmán belül szeretnél kimagasló nyelvtudásra szert tenni, úgy Nálunk a legjobb helyen jársz. Tapasztalt tanáraink mindig felkészülve várnak Téged, legyen szó egy általános célról vagy akár a felsőfokú nyelvvizsgáról.

A felsőfokú tanfolyamok 50, 100, és 200 órás csomagokban érhetőek el.

Általános 50 tanórás modul:

50 tanórás modulunk azon tanulóink számára a legmegfelelőbb, akik aktívan használták az idegen nyelvet szóban és írásban egyaránt és szeretnék felfrissíteni a meglévő tudást, szeretnének megerősítést nyerni, hogy az eddig elért eredmények értékesek, de mindig továbbfejleszthetőek.

Általános 100 tanórás modul:

100 tanórás modulunk esetében rengeteg lehetőség nyílik arra, hogy olyan témakörökön belül is mélyrehatóbb tudást szerezzenek tanulóink, amire eddig talán még nem került sor, karöltve a hozzá szükséges nyelvtan és szókincs átismétlésével.

Általános 200 tanórás modul:

Ezen modulunk keretein belül bőséges tudásra tehetünk szert, mely igény esetén a felsőfokú nyelvvizsga kapujába kiséri minden tanulónkat. Közös célunk, hogy a 200 tanóra alatt egy olyan általános tudást adjunk át diákjaink számára, amivel minden témakörön belül képesek lesznek érvényesülni idegen nyelven az életben.

Felsőfokú nyelvvizsgára felkészítő 50 tanórás modul:

A felsőfokú nyelvvizsga a legtöbb embernek egy olyan cél, amit azért szeretne elérni, hogy megbizonyosodjon arról, hogy a nyelvtudása valóban olyan szinten van, amivel az adott idegennyelven belül mindent képes elérni. Oktatóink közül többen is nyelvvizsgáztatói képesítéssel rendelkeznek, így személyre szabottan, tanulóinkkal együtt tudjuk meghatározni, hogy melyik nyelvvizsga a legmegfelelőbb véleményünk és tapasztalataink szerint, mely alapján meg tudjuk tervezni a közös tanulás menetét, melynek minden részében teljeskörű támogatást nyújtunk.

Nyelvoktatásaink távoktatás (online, például Zoom) és tantermi oktatás keretein belül is elérhetőek!

Felsőfokú általános 200 tanórás modul

Felsőfokú általános 100 tanórás modul

Felsőfokú általános 50 tanórás modul

Felsőfokú nyelvvizsgára felkészítő 50 tanórás modul

1 tanóra 2390 Ft

A tanfolyamok általában hetente 2 x 4 tanórában kerülnek megtartásra a tanfolyamra jelentkező tanulókkal előre megbeszélt időpontokban.Célunk, hogy olyan időpontot találjunk, ami minden tanulónknak megfelel.

A tanfolyamok díjának megtérítésére a 100 és 200 órás moduloknál van lehetőség havi részletekben, vagy egy összegben történő befizetésre is. Amennyiben a tanfolyam díja egy összegben kerül befizetésre, úgy a teljes árból 5% kedvezményt biztosítunk.

Az 50 órás modulok esetében a tanfolyam díjának befizetése csak egy összegben lehetséges.

Minden nyelvtanfolyamunk oktatása, mindig kis csoportokban történik. Ez legalább 4 maximum 6 tanulót jelent.
Így Te biztos lehetsz abban, hogy nem egy zsúfolt tanterembe kell beülnöd, ahol akár 15-20 tanuló is lehet. Ennek köszönhetően pedig, elengedő idő fog Rád is jutni, fejlődésed nyomon tudjuk követni, egyedi igényeid figyelembe tudjuk venni.

A tanfolyamok díja tartalmazza az összes tanuló számára biztosított könyvet, írószert, gyakorló és vázlatfüzetet, egy tanóra negyvenöt perces.

Amennyiben a felsőfokú nyelvoktatásunk nem a megfelelő választás számodra, akkor tekintsd meg alapfokú oktatásunkat itt, vagy középfokú oktatásunkat itt!