Jelentkezz most, a hamarosan induló alap vagy középfokú általános vagy nyelvvizsgára felkészítő 50, 100 vagy 200 tanórás angol tanfolyamunkra!

Kinek ajánljuk?

Alapfokú angol tanfolyamok

Angol alapfokú általános 100 tanórás modul:
Ez a modulunk a legmegfelelőbb választás azok számára, akik gyorsan és könnyedén szeretnék a választott  idegennyelv alapjait elsajátítani. Ez a tanóra mennyiség már elég arra, hogy önállóan tudjunk mondatokat alkotni és megérteni alapvető kifejezéseket szóban és írásban egyaránt

Angol alapfokú nyelvvizsgára felkészítő 50 tanórás modul:
Amennyiben alapfokú nyelvvizsgát szeretnél tenni, úgy egy kifejezetten erre a célra összeállított 50 tanórás modul keretén belül felkészítünk rá.

Angol alapfokú általános 200 tanórás modul:
Ezen tanfolyamtípusunkat azoknak ajánljuk, akik átfogóan szeretnék megtanulni az adott idegennyelv alapjait. 200 tanórás modulunkban rengeteg kreatív írásbeli és szóbeli feladaton keresztül ismertetjük meg tanulóinkkal az idegennyelvet.

Középfokú angol tanfolyamok

Angol középfokú általános 100 tanórás modul:
Ez a modulunk a legjobb választás azon tanulóink számára, akik alapfokú nyelvtudásuk szeretnék fejleszteni, szeretnének több szót, kifejezést megtanulni ezáltal jobban megérteni és beszélni az adott nyelvet.

Angol középfokú nyelvvizsgára felkészítő 50 tanórás modul:
Amennyiben középfokú nyelvvizsgát szeretnél tenni, úgy egy kifejezetten erre a célra összeállított 50 tanórás modul keretén belül felkészítünk rá.

Angol középfokú általános 200 tanórás modul:
Lépj magasabb szintre! Fejleszd meglévő nyelvtudásod, miskolci nyelviskolánkban!

Középfokú tanfolyamunk azok számára ajánlott, akik már rendelkeznek egy alapszintű nyelvtudással és ezt szeretnék továbbfejleszteni, annak érdekében, hogy képesek legyenek megérteni mindenfajta általános kifejezést, valamint ki tudják fejezni magukat írásban és szóban egyaránt. Amennyiben diplomádhoz, munkádhoz szükséges, vagy középfokú nyelvvizsga a célod, akkor ezt a tanfolyamunkat Neked ajánljuk!

Hol vagyunk? Mit kell tudni rólunk?

Nyelviskolánk Miskolc belvárosában, a Szentpáli u. 1 szám alatt, a “BOKIK” épületében található. Színvonalas környezetben, felkészült oktatókkal tartjuk nyelvi képzéseinket.

Mennyibe kerülnek a hamarosan induló tanfolyamok?

Amennyiben 100 tanórás moduljainkra jelentkezel és egy összegben fizeted ki a tanfolyam árát, ez esetben 10% kedvezményt tudunk biztosítani!

Egy évig minden jelentkező díjmentesen használhatja a nyelvi laborunk oktató programját, melynek segítségével a saját fiókodba történő bejelentkezés után, bárhol tudsz gyakorolni, és feladatokat megoldani a saját szinteden.

A tanfolyamok díja tartalmazza az összes tanuló számára biztosított könyvet, írószert, gyakorló és vázlatfüzetet, egy tanóra negyvenöt perces.

Az így biztosított kedvezmények maximális összértéke,
több mint 20.000 Forint!

Alapfokú általános 100 tanórás modul:

1 tanóra: 2190 Forint

Alapfokú nyelvvizsgára felkészítő 50 tanórás modul:

1 tanóra: 2190 Forint

Alapfokú általános 200 tanórás modul:

1 tanóra: 2190 Forint

Középfokú általános 100 tanórás modul:

1 tanóra: 2290 Forint

Középfokú általános 200 tanórás modul:

1 tanóra: 2290 Forint

Középfokú nyelvvizsgára felkészítő 50 tanórás modul:

1 tanóra: 2290 Forint

Jelentkezz most, töltsd ki kapcsolati űrlapunkat, vagy hívj Minket telefonon!

+36 70 9-42-42-22

Online jelentkezés itt!

A csoportos és az egyéni oktatási formáink esetében a tanórák időpontja tanulóinkkal való egyeztetés után kerül meghatározásra. A bevett gyakorlat szerint általában hetente 2-3 alkalommal 4 tanóra, a délelőtti vagy délutáni órákban. Szeretnénk olyan órarendet megalkotni, amely minden tanulónk számára megfelelő. A fenti űrlap csupán egy elő regisztráció. A tényleges jelentkezési lapot megküldjük a jelentkezni szándékozó tanuló részére, melyet kinyomtatva, kitöltve, aláírva és 20000 Ft előleg megfizetése esetén tekintünk elfogadottnak.

Az Adatvédelmi Tájékoztatóban és az Általános Szerződési Feltételekben foglaltakat megismertem és elfogadtam.