Nyelviskolánkban a következő idegennyelvek választhatóak:
angol, német, francia

Középfokú nyelvoktatás

Középfokú nyelvtanfolyamunk segítségével, nagy magabiztossággal és könnyedséggel kommunikálhatsz a választott idegennyelven. Így jobb eséllyel indulsz egy állás megszerzéséért, külföldi munkavállalás esetén pedig nélkülözhetetlen a magabiztos, folyékony kommunikáció. Ilyen céljaid lennének? Mi ebben is segítünk Neked!

A középfokú tanfolyamok 50, 100, 200 , és 200+50 órás csomagokban érhetőek el.

Általános 50 tanórás modul:

Ezen gyors, 50 tanórás modulunk azok számára ajánljuk, akik már egy meglévő tudással rendelkeznek, de már régóta nem foglalkoztak idegennyelv tanulással és szeretnék visszaszerezni nyelvtudásukat, vagy még jobban fejleszteni azt.

Általános 100 tanórás modul:

100 tanórás modulunk a legjobb választás azon tanulóink számára, akik alapfokú nyelvtudásuk szeretnék fejleszteni, szeretnének több szót, kifejezést megtanulni ezáltal jobban megérteni és beszélni az adott nyelvet.

Általános 200 tanórás modul:

Lépj magasabb szintre! Fejleszd meglévő nyelvtudásod, miskolci nyelviskolánkban!
Középfokú tanfolyamunk azok számára ajánlott, akik már rendelkeznek egy alapszintű nyelvtudással és ezt szeretnék továbbfejleszteni, annak érdekében, hogy képesek legyenek megérteni mindenfajta általános kifejezést, valamint ki tudják fejezni magukat írásban és szóban egyaránt. Amennyiben diplomádhoz, munkádhoz szükséges, vagy középfokú nyelvvizsga a célod, akkor ezt a tanfolyamunkat Neked ajánljuk!

Középfokú nyelvvizsgára felkészítő 50 tanórás modul:

Amennyiben középfokú nyelvvizsgát szeretnél tenni, úgy egy kifejezetten erre a célra összeállított 50 tanórás modul keretén belül felkészítünk rá.

Ezen tanfolyamunk egy már meglévő nyelvtudást igényel, az 50 tanóra folyamán kifejezetten a nyelvvizsgára való felkészítésre összpontosítunk mind szóban, mind írásban.

Nyelvoktatásaink távoktatás (online, például Zoom) és tantermi oktatás keretein belül is elérhetőek!

Középfokú általános 200 tanórás modul

Középfokú általános 100 tanórás modul

Középfokú általános 50 tanórás modul

Középfokú nyelvvizsgára felkészítő 50 tanórás modul

1 tanóra 2290 Ft

A tanfolyamok általában hetente 2 x 4 tanórában kerülnek megtartásra a tanfolyamra jelentkező tanulókkal előre megbeszélt időpontokban.Célunk, hogy olyan időpontot találjunk, ami minden tanulónknak megfelel.

A tanfolyamok díjának megtérítésére a 100 és 200 órás moduloknál van lehetőség havi részletekben, vagy egy összegben történő befizetésre is. Amennyiben a tanfolyam díja egy összegben kerül befizetésre, úgy a teljes árból 5% kedvezményt biztosítunk.

Az 50 órás modulok esetében a tanfolyam díjának befizetése csak egy összegben lehetséges.

Minden nyelvtanfolyamunk oktatása, mindig kis csoportokban történik. Ez legalább 4 maximum 6 tanulót jelent.
Így Te biztos lehetsz abban, hogy nem egy zsúfolt tanterembe kell beülnöd, ahol akár 15-20 tanuló is lehet. Ennek köszönhetően pedig, elengedő idő fog Rád is jutni, fejlődésed nyomon tudjuk követni, egyedi igényeid figyelembe tudjuk venni.

A tanfolyamok díja tartalmazza az összes tanuló számára biztosított könyvet, írószert, gyakorló és vázlatfüzetet, egy tanóra negyvenöt perces.

Középfokú nyelvoktatás

A középfokú nyelvtanfolyamokra pedig természetesen ráépíthetőek a későbbi tanulmányok. Nem fogsz bennünk csalódni, hiszen kiváló, felkészült oktatókkal és minden szükséges tárgyi feltétellel várunk Téged miskolci nyelviskolánkban!
Amennyiben még nem vagy ezen a szinten, akkor nézd meg miskolci nyelviskolánk alapfokú nyelvtanfolyamát, melyet itt érsz el!

Bármilyen kérdésed lenne, vedd fel Velünk a kapcsolatot. Amennyiben szeretnél részt venni tanfolyamunkon, vagy magánóráinkon, várjuk jelentkezésedet!